Firmamız,SOFUOĞLU Sac Metal olarak;

 

2019 yılı 2.dönemi, Demir Çelik sektöründe Konya Büsan sanayi Atiker 3 adresinde, geniş ürün çeşitliliği ve işlem hacmi ile Müşterilerine ürün Tedarik etmek amacı ile Ticari faaliyetine başlamıştır.

Firmamız, piyasa şartlarına göre müşterilerini koruyan bir yapı ile satışlarını yaparken, ürün teslimatları ile ilgili Lojistik sevkiyatı kendi bünyesinde bulunan ticari araçları ile gerçekleştirmektedir...

Sofuoğlu Metal İşleme

Hizmetlerimiz

LAZER KESİM

2000x6000 mm ebatlarında 12 kw gücünde 30 mm kadar lazer kesim hizmeti sunmaktayız

ABKANT BÜKÜM

4 metre 270 ton kuvvete sahip olan makinemizde 10 mm e kadar büküm yapmaktayız

PLAZMA KESİM

220 mm boru çapına ve 150 mm profil ölçüsüne kadar istenilen bütün ölçülerde kesim yapılmaktadır. Boru lazer makinasında boru dışında npu , ınp, köşebent ölçülerininde kesimi yapılmaktadır.

SOFUOĞLU METAL İŞLEME

Ürünlerimiz

Blog

Hangi tür kesim ve kıvrım işlerini için de hizmet alabilirim ?
30 Ağu

Sofuoğlu Metal

HANGİ TÜR KESİM VE KIVRIM İŞLERİNİ İÇİN DE HİZMET ALABİLİRİM ?

NC lazer kesim ve kıvrım hizmetleri geniş bir yelpazede farklı sektörler ve uygulamalar için kullanılabilir. İşte bazı örnekler:.

CNC lazer kesim ölçüleri nelerdir?
30 Ağu

Sofuoğlu Metal

CNC LAZER KESİM ÖLÇÜLERİ NELERDİR?

CNC lazer kesim işlemleri genellikle tasarım gereksinimlerine ve kullanılan ekipmanlara bağlı olarak farklılık gösterebilir. Ancak genel olarak CNC lazer kesim ölçüleri ve faktörleri aşağıdaki gibi olabilir:.

Cnc Plazma Kesim Nedir?
30 Ağu

Sofuoğlu Metal

CNC PLAZMA KESİM NEDİR?

Computer Numerik Control (CNC) mantığıyla, Plazma kesim işlemi elektriği ileten metalleri kesmek için kullanılır. Elektriği ileten plazma gazı, enerjiyi, elektrik kaynağından kesilen metale transfer eder. Bu, plazma kesim torcu üzerinde gerçekleşir..