Kurumsal

HAKKIMIZDA

Firmamız,SOFUOĞLU Sac Metal olarak;

 

2019 yılı 2.dönemi, Demir Çelik sektöründe Konya Büsan sanayi Atiker 3 adresinde, geniş ürün çeşitliliği ve işlem hacmi ile Müşterilerine ürün Tedarik etmek amacı ile Ticari faaliyetine başlamıştır.

Firmamız, piyasa şartlarına göre müşterilerini koruyan bir yapı ile satışlarını yaparken, ürün teslimatları ile ilgili Lojistik sevkiyatı kendi bünyesinde bulunan ticari araçları ile gerçekleştirmektedir.

Geniş ürün çeşitliliği, envanteri ve piyasa şartlarına göre uygun maliyet ile müşterilerinin memnuniyetini kazanmıştır.

Amacımız:

Yenilikçi ve yaratici çözümleri ile müşterilerimize, çalışanlarımıza , iş ortaklarımıza en üst düzeyde değerler yaratarak pazarda lider olmaktır.

Farklı müşteriler için onların ihtiyaçlarına uygun çözümleri birlikte üreterek rekabette kazanan, Bilgi, beceri ve yetenekleri ile danışmanlık hizmetleri sunan, Çözüm geliştirme ve sunmaya yönelik pazar standartlarını belirleyen, İş fırsatları yaratıp bunları yönlendiren, Gelecekteki olası gelişmeleri araştıran, bunları önceden belirleyerek gerekli değişiklikleri hızla uygulayan,

Doğrudan ve açık iletişime, kişi yeteneklerine, yetkilendirmenin önemine inanan ve buna uygun iş ortamını oluşturan, Temel değerlerimiz doğrultusunda iş ahlakı, dürüstlük ve kaliteden taviz vermeyen , bir firma olarak pazarda tercih edilen iş ortağı olmaktır.

Sofuoğlu Metal İşleme

Hizmetlerimiz

LAZER KESİM

2000x6000 mm ebatlarında 12 kw gücünde 30 mm kadar lazer kesim hizmeti sunmaktayız

ABKANT BÜKÜM

4 metre 270 ton kuvvete sahip olan makinemizde 10 mm e kadar büküm yapmaktayız

PLAZMA KESİM

220 mm boru çapına ve 150 mm profil ölçüsüne kadar istenilen bütün ölçülerde kesim yapılmaktadır. Boru lazer makinasında boru dışında npu , ınp, köşebent ölçülerininde kesimi yapılmaktadır.